Uwaga zmiany - sprzedaż na wynos od 23.10. Noclegów udzielamy w celach biznesowych (od 7.11)

W związku z nowymi obostrzeniami od 23.10 nasze schronisko świadczy usługi gastronomiczne TYLKO NA WYNOS (konsumpcja na zewnątrz na ławkach bądź w pokojach)

Kuchnia i bufet serwują wszystkie posiłkii, napoje, pamiątki itp. od godz. 8 do 20.

Noclegów udzielamy jedynie w celach biznesowych z obowiązkowym wykupieniem pościeli - dodatkowy koszt 10zł. 

Zalecamy dokonywanie wcześniejszych rezerwacji telefonicznych bądź mailowych. Prosimy o wyrozumiałość i uwzględnienie tych uwarunkowań w planowanych obecnie wycieczkach w góry. Dołożymy wprawdzie starań, aby do tego nie dopuścić, ale obawiamy się jednak, że w razie gwałtownego załamania pogody, możemy mieć problemy w zapewnieniu bezpiecznego schronienia wszystkim tego oczekującym, gdyż musieliśmy zawiesić udzielanie noclegu zastępczego (na podłodze). BRAK "GLEBY" do odwołania. Doba noclegowa od godz. 15 do 10 rano dnia następnego. 

Po przybyciu do naszego obiektu osoby chętnej na nocleg - wykonamy pomiar temperatury oraz będziemy zbierać krótkie informacje (nt. przebywania na kwarantannie itp.). W przypadku podwyższonej temperatury przy powtórnym badaniu po 15 minutach lub jeżeli wywiad. ustny będzie wskazywał na ryzyko - zastrzegamy sobie prawo do odmówienia noclegu.

Zdjęcie z wschodu 23.10.2020 :)